Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Armin Only kontsert Helsingis! - party.ee

Armin Only kontsert Helsingis!

Üks silmapaistvamatest supertähdetest, viiel korral maailma parimaks Dj-ks valitud Armin van Buuren esineb Helsingi Messikeskuses 22.veebruaril, tuues "ARMIN ONLY - INTENSE" kontserttuuri esmakordselt Soome.

ARMIN ONLY - INTENSE on maailma suurim, ühe DJ ümber ehitatud kontserttuur, kus lisaks Armin Van Buurenile, tantsijatele ja tema muusikas figureerivatele artistidele, saame osaks võimsatele laser-, valgus- ja videoefektidele ning pürotehnilistele lahendustele, mida varem pole Soomes nähtud.

Show valmib koostöös tuntud Hollandi lavastaja, eelkõige muusikalide autori Jos Thieni ja juba aastaid maailma innovatiivseima konsterdikorraldaja Sander Renemaniga. Lõpptulemus on täiesti uudne, elektroonilise tantsumuusika ennenägematu show-üritus.

Oma pika kärjääri jooksul, viis albumit välja andnud Armin van Buuren on tuntud tänu mitmetele maailmas levinud superhittidele nagu "In and Out of Love", "Communication", "Burned with Desire" ja viimane "This is what it feels like". Lisaks on Armin loonud ülipopulaarseks saanud brändi "A State of Trance", mis on iga nädal ligi 20 miljoni raadiokuulaja kõrvu paitav raadioshow ja samanimeline võimas üritustesari üle terve maailma.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

ARMIN ONLY - INTENSE tuur on ehitatud tema viimase albumi "Intense" ümber, mis sisaldab elektoonilist tantsumuusikat ja millele on palju mõju avaldanud rock ja klassikaline muusika.

ARMIN ONLY - INTENSE kontserdi toimumispaik, Helsingi Messikeskus, on tõestanud toimivust väga hea kontserdikohana, kus muuhulgas on viimased kaks aastat korraldatud ka Soome ühte populaarsemat EDM festivali Summer Sound Festival. Messikeskusesse saab mitut liiki ühistranspordiga ja kohapeal on ka suurepärased võimalused autoga parkimiseks, lisaks asub hoone küljes Holiday Inn hotell.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Eelmüügipiletid kõigi aegade võimsamale elektroonilise tantsumuusika kontserdile Soomes tulevad müügile laupäeval, 26.oktoobril kell 12:00 www.lippupiste.fi veebilehel. Kontsert on vanusepiiranguta kuid eraldatud on alkoholi tarbimiseks ettenähtud 18+ alad.

Üritust korraldavad Summer Sound Festivalist tuntud Alex Kunnari koostöös Summer Up festivali organiseerijatega.

Tähelepanu tasub pöörata sellele, et Armin Only - Intense tuuri esimesed toimumispaigad Hollandis müüdi välja mõne minutiga ja sellist rünnakut võib oodata ka Soome piletimüügipunktile.

Kontserdi kohta leiad rohkem lisainfot peagi SIIT!

www.party.ee

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018