Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Dream Holi Festival laupäeval! - party.ee

Dream Holi Festival laupäeval!

Laupäeval, 6.juunil toimub Tallinna Lauluväljakul värvide festival DREAM HOLI FESTIVAL.

Festivali olulisem rituaal on värvide mäng muusika rütmides, mille käigus inimesed loobivad nii õhku kui ka üksteist erksate pulbervärvidega. Selle tagajärjel tekib enneolematu vaatepilt ja emotsioon.

Paar päeva tagasi saabus Tallinna Lauluväljakule kolm tonni värvi otse Saksamaalt, mis on mõeldud laupäeval toimuva Dream Holi Festivali jaoks. Kuna eelmisel aastal jäi rahva rohkuse tõttu värvidest puudust, siis sel aastal telliti värve varuga.

„Ka sel aastal on meie jaoks meelelahutusprogramm väga oluline ning oleme pannud sellele suurt rõhku. Külalised saavad nautida muusikat ning tuntud artiste nii Eestist kui ka välismaalt juba alates kella 12.00 kuni õhtu kella 22.00. Kodus pole sel päeval mõtet süüa, sest kohapeal pakume üle 10 erineva toitlustuskoha, mis omakorda esindavad erinevaid kultuure. Noorematele külastajatele ja nende vanematele on võimalus aega veeta ka eraldi perealas, kus on batuudid, näomaalijad, õhupallimeistrid ja palju muud. Loomulikult pole ära unustatud ka suuremaid põnevuseotsijaid või nende vanemaid, kelle jaoks on samuti festivalile toodud erinevad atraktsioonid. Tänavusel festivalil garanteerime samuti ainulaadseid elamusi igale vanusele“ – ütleb peakorraldaja Aleksei Pankov.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

"Me soovitame tulla heledates riidetes, et kokku saades oleks värv paremini nähtav. Neile, kellel ei ole aega valmistuda, pakume müügiks soodsa hinnaga valgeid T-särke. Värvi pärast ei pea muretsema, sest seda on võimalik riietelt maha raputada või hiljem pesta. See on täiesti ohutu ja on tehtud riisi- ja maisijahust ning toiduvärvist,“ – lisab korraldaja.

Esmakordselt külastab Eestit maailma top 100´s olev DJ, kes on ühtlasi 2014. aasta MTV EMA muusikaauhindade võitja - Diego Miranda (Portugal). Laval lõbustab veel külalisi rühm Põhja-Tallinn, DJ Kristjan Hirmo, Djently, Karl Mihkel Salong (Eesti otsib Superstaari), Artur F & Marc F, Kiril Sax, MC Gan, DJ Diana D ja teised.

Peamine rõhk üritusel on siiski värvidel. Selleks toimuvad MC Gan´i ja lugemise saatel iga poole tunni tagant võimsad „flash mob´id“, kus külalised viskavad kõik koos värve õhku. Ainuüksi sellise etenduse pärast tasub tulla ning seda oma silma ja ihuga kogeda.

Eelmüügist on veel võimalus osta soodsama hinnaga pileteid ning kes ei jõua eelmüügist endale pääset soetada, saab seda teha ka kohapeal. Iga pileti ostja ja külastaja saab kingituseks ühe paki värvi, mida jagatakse väravast sisenemisel. Sees on võimalus juba piiramatus koguses värve juurde osta.

Vaata ürituse kohta lähemalt SIIT!

www.party.ee

 

<<  Detsember 2021  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018