Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Talvine sisefestival Winter Grind! - party.ee

Talvine sisefestival Winter Grind!

23. veebruaril, Eesti vabariigi 100. sünnipäeva eelõhtul täitub Saku suurhall tantsumuusikaga.

Üritustesari Grind tähistab kodumaa juubelisünnipäeva suurejoonelise sisefestivaliga, tuues lisaks Eesti paremikule Saku suurhalli lavale tantsumuusika maailmanimed Knife Party, Netsky, Tungevaag & RaabaniSikDope'i ja Mackye Gee. Oma esimese live-kontserdi annab kodupubliku ees Eesti tantsumuusika uus täht Lemon Fight.

Winter Grind avab üheks õhtuks Eesti kõige suurema ööklubi. Festivali kõneisiku Joosep Järvesaare sõnul on Winter Grind festival ammuste unistuste täitumine. "Lõpuks ometi on nüüd eestlastel oma päris sisefestival. Just selline nagu me oleme mujalt maailmast ideaalseks pidanud – efektne ja ehmatavalt kõva," oli Järvesaar põnevil.

Winter Grind on tantsumuusika fännidele suunatud sisefestival, mis toimub esmakordselt järgmise aasta 23. veebruaril. Saku Suurhalli peasaal ja kõrvalalad muutuvad erilahenduste abil efektseks, hubaseks ja mõnusaks peotsentriks.

Festivali peaesineja on elektroonilise muusika maailmanimi Knife Party. Bändi moodustavad legendaarse Pendulumi liikmed Rob Swire ja Gareth McGrillen. Knife Party debüütsingel “Internet Friends” purustas interneti. Sellele järgnenud “Bonfire” lennutas mehed jäädavalt elektroonilise muusika tippu. Winter Grindi peaesinejana lubab Knife Party tuua Saku Suurhalli Austraalia kuumuse ning ennenägematu lavashow.

Winter Grindil näeb esmakordselt esinemas Eestis loodud elektroonilise muusika kiirelt tõusvat tähte Lemon Fight. Universal Music Baltics esindaja Leen Kadakase sõnul viib Lemon Fighti esimene esinemine kohaliku live'ide kultuuri uuele tasemele. "Lemon Fight teeb hetkel kiiret lendu ja on Universalis oluline prioriteet, kelle peale me uuel aastal oma panused paneme. Teades poiste potentsiaali ja millist energiat nad endas peidavad, siis tuleb sellest raudselt üks eepiline etteaste - vitamiinilaks on garanteeritud," lubas Kadakas.

Aukartust äratavate artistide nimistusse kuuluvad ka lugematuid tantsumuusikahitte loonud Netsky, SikDope, Macky Gee, Tungevaag & Raaban.

Lisaks heale tantsumuusikale on Winter Grindil võimalik end hästi tunda ka mitmel lounge-alal ja atraktsioonidel.

Piletid Winter Grind festivalile on müügil hinnaga 34 eurot. Piletid on müügil siin.

Vaata ürituse kohta lähemalt SIIT!

www.party.ee

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018