E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Telefon: +372 521 5 321

Adventure Rooms Tallinn pakub suurepärast võimalust sünnipäevade ja tähtpäevade tähistamiseks ning meeskonna üritusteks!

Pakume ürituste pakette, mis hõlmavad nii meie seiklusmängu, kui ka ruumide renti koosistumisteks. Valikus on seminari- ning koolitusruum mis on ideaalne meeskonna koolitusteks, loenguteks, koosolekuteks ning koosistumisteks ja meie kaminasaal koos saunaga mis on sobillik suurematele gruppidele.

Asudes kesklinna vahetus läheduses, on Adventure Rooms hea ja mugav valik ürituste jaoks. Uudne ning kaasakiskuv seiklusmäng sinu külalistele õhtu alguses mis aitab luua meeleolu ning hubane koosistumine õhtu lõpetuseks, on meeldejääv vaheldus igavatele restorani külastustele.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

8-12 MÄNGIJAT MEESKONNA DUELLI MÄNG 2 X 30 MINUTIT KOOS 15 MINUTILISE PAUSIGA NING KOOS KOOLITUSRUUMI KASUTUSEGA 250€  (E-K, P 230€)

KAMINASAAL KOOS SAUNAGA NING KOOLITUSRUUM : 8-12 MÄNGIJAT MEESKONNA DUELLI MÄNG 2 X 30 MINUTIT KOOS 15 MINUTILISE PAUSIGA NING KOOS KAMINASAALI NING SAUNA KASUTUSEGA 300€  (E-K, P 280€)

16 -24 MÄNGIJAT MEESKONNA DUELLI MÄNG 2 X 30 MINUTIT KOOS 15 MINUTILISE PAUSIGA NING KOOS KOOLITUSRUUMI, KAMINASAALI NING SAUNA KASUTUSEGA 480€  (E-K,  P 460€)

•    Ruumid on teie kasutuses soovi korral terveks päevaks.
•    Ruumid on teie kasutuses kuni 23:30, ning peavad vabanema hiljemalt keskööks
•    Teie kasutuses on meie toitlustus tarbed, külmik, ning muusikasüsteem
•    Vajadusel aitame organiseerida lisatasu eest toitlustust, soovi korral võite kaasa tuua oma toidu ning joogipoolist.

Kuni 12 mängijat saavad mängida meie seiklusmänge tavaformaadis ehk siis jagame teid kahte meeskonda ning saate mängida erinevaid mänge. Suurematele gruppidele saame pakkuda mängu duelli formaadis ehk siis meeskonnad võistelvad üksteise vastu.