Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - Männiaru Puhkemaja - party.ee

Peokohad

Männiaru Puhkemaja 9

Pähklimetsa 8
75103 Oru
Harjumaa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Telefon: +372 5399 4998

Männiaru puhkemaja asub Tallinnast umbes 35 kilomeetri kaugusel (Tallinn-Tartu maanteed mööda sõites) Tuhala maastikukaitseala ning kuulsa nõiakaevu vahetus läheduses.

Puhkemaja aias on suur palkmaja kahe suurema ruumiga ning magamis- kohtadega, väike saunamajake, kus on saunast võimalik tõrrevette hüpata ning 4 kämpingut, milles on lisa voodikohad. Majja mahub ca 80 inimest.

Kindlasti on selle maja kõige hubasemaks kohaks kaminaruum koos maakividest kamina ning elava tulega.  Maja alumisel korrusel on looduslikust paekivist põrand, kuhu on paigaldatud põrandaküte. Seega külma majas tundma ei pea. Magamistubasid on teisel korrusel seitse. Tulles on voodites puhas voodipesu olemas. Lisapinda on veel siis kämpingutes ja saunamaja sviidis.Teisel korrusel on ka WC-dušširuum.

Saunamajas on olemas eesruum, riietumiseks oma nurk, hea ja avar puuküttel leiliruum ning loomulikult väljas tõrs. Sauna teisel korrusel asub kõigi mugavuste ja eraldi vannitoaga sviit, mida saate ka vajadusel lisaks rentida.

Välibassein on küttega, mis võimaldab basseini kasutamist juba varakevadel ning kasutada seda hilissuveni välja.

Et inimesi rohkem saaks ööbima panna on Männiaru puhkemaja hoovis neli kämpingut. Igas kämpingus on kaks kaheinimese voodit.

Kämpingud on köetavad ning lukustatavad.

Männiaru Puhkemaja rentimiseks peab Teil olema vähemalt  25 aastane isik, kes on alaliselt kohal.

HINNAKIRI!
Google Map
Lisatud: 06-02-2009 15:03:41    Vaadatud: 37816
0 
Autor: AAA
Kuupäev: 13-11-2010
Pidusi saab küll korraldada, mu õde pidas seal oma sünnipäeva paarnädalat tagasi.
0 
Autor: GHB
Kuupäev: 23-06-2010
Tra tõmmake see kuut põlema kui pidu ei saa teha , ptsi klassi kokkutulek ka ei sobi w
0 
saab ikka pidu
Autor: Matu
Kuupäev: 26-05-2010
Mäletan kui tegin oma sõpradele seal peo siis öeldi, et üritusi kuhu müüd piletit ja suvalised tulevad kohale korraldada ei saa. Sünnipäevad, pulmad jne peod sõpradele on endiselt lubatud. Ma ei ole muidugi kindel kuidas nüüd on aga nii oli siis kui mina seal ruume rentisin.
0 
mis mõttes
Autor: e
Kuupäev: 25-05-2010
Miks pidusid teha ei saa? Suht mõttetu siis ju...mida saab teha siis seal?
Pulmasid tohib pidada?
0 
Autor:
Kuupäev: 20-05-2010
PASK! Pidusid ei saa korraldada!
10 
väga hea koht
Autor: Matu
Kuupäev: 04-03-2009
3a tagasi sai üks pidu peetud seal. Siis kui veel basseini, saunamaja ja kämpinguid ei olnud. Peosaal on mõnus suur, üleval eraldi toakesed magamiskohtadega. Arvestades hinda siis sobib kindlasti suurema seltskonna jaoks. Kindlasti kunagi tahaks saunamaja ja sviidi üle vaadata ning suvel korraliku grillipeo pidada. Bassein on ka suur pluss!!! Eraldi üürib sama omanik välja ka üle tee asuvat väikest pähklimetsa puhkemaja.

Peokohad

Otsi