Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - The Escape Room Factory - party.ee

Peokohad

The Escape Room Factory 0

Tartu mnt 80J
10112 Tallinn
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Telefon: +372 51 03 162

Escape Roomi Factory elamuskeskuses pakume kollektiivseid üritusi igale maitsele. Aega saab veeta hubases rustikaalse disainiga lounge ruumis või privaatses konverentsiruumis. Kokku saame võõrustada kuni 50 inimest korraga ning soovi korral pakume ka toitlustust. Põgenemistoad pakuvad suurepärast võimalust arendada meeskonnasisest koostööd ning maagiline meelelahutus toob kokku ka kõige kaugemad kollektiivid.

Escape Room on interaktiivne põnevusmäng kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, mõistatusi, kasutama vihjeid ning strateegiaid jõudmaks soovitud tulemuseni. Põnevusmängu eesmärgiks on teematoast pääseda 60 minuti jooksul ning avastada täiesti uus maailm valitud žanri näol. Põgenemistoad sobivad kõigile kes otsivad lõbusat tegevust. Olgu tegemist sõpradega, perekonnaga või töökaaslastega – Escape Roomi põgenemistoad pakuvad kõigile midagi nauditavat.

Megazone on ärevust täis lasermäng, kus tuleb vastast tagasi hoida enda baasist ning samaaegselt hävitada vastaste baas. Samuti on võimalus pidada lahing individuaalselt sõpradega koos üksteise vastu, kus hiljem saate tulemuste järgi teada, kes kroonitakse lasermängu kuningaks. Lasermäng kestab 15 minutit areenil, kus on erinevaid takistusi ja seinasi. Puudust ei ole ka tossust ning laseritest. Olgu tegemist sõpradega, perekonnaga või töökaaslastega igav ei hakka kellegil.

Seikluspark paneb proovile sinu füüsilised võimed. Tule ja läbi seikluspargi 8 rada otse lasermängu areeni kohal. Seikluspark on alates 130cm inimesest. Just selle tõttu, et meie julgestus konksud on sellisel kõrgusel, et sellises kasvus laps saaks samuti ennast julgestada. Instruktaas tehakse kohapeal. Selga anname rakmed ja kiivri, et kõik oleks ohutu ja saaksite nautida vinget seiklusrada.Avatud: E-P 12:00-23:00Google Map
Lisatud: 11-10-2014 23:43:34    Vaadatud: 5398

Peokohad

Otsi