Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - Järvamaa - Paide Puhkekeskus - party.ee

Peokohad

Paide Puhkekeskus 10

Paide Puhkekeskus Mõisa tee 2
72763 Paide vald
Järvamaa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Facebook
Telefon: +372 58 144 299

 

Kas olete juba pikalt otsinud kohta, kus korraldada enda üritus, kuid pole siiski sobivat veel leidnud ?

Otsite suurt ja avarat saali, loodust koos avara territooriumiga, privaatsust, logistiliselt head asukohta, kohta, kus on hea tehniline varustus, soodsat majutust, professionaalset peoteenindust, cateringi, kõik ühes teenust?
Leiate kõik selle ja enamgi veel Paide Puhkekeskusest!

Oleme puhkekeskus, peokeskus, pulmakeskus, konverentsi- ja seminarikeskus, tegevuskeskus, jne.

Logistiliselt asume parimas paigas Eestis : Tallinn (ainult) 93 km., Tartu 104km., Türi 14 km., Valga 163 km., Viljandi 70 km., Võru 171 km., St.Peterburg 348 km. Helsingi 173 km.

Meie klientide kasutuses on erinevate suurustega ja multifunktsionaalsed saalid. Üks neist on suurem kõrge laega ja avar saal (Pindala: 15,5m*8,5m, Kõrgus: 8m.), kus on kohe olemas 100 istekohta. Lisades toole juurde on võimalik tekitada kuni 300 istekohta. Vabaüritusi saab suures saalis korraldada kuni 400-le inimesele. Suures saalis saab teha mistahes presentatsioone ja multimeedia üritusi koos elamusi pakkuva helisüsteemiga ühendatult. Saalis on olemas valgustehnika, muudetav LED valgustus, võimas helitehnika, valgusjõuline dataprojektor koos suure ekraaniga, mis lasevad läbi viia videoesitlusi nii hämaruses kui päevavalguses. Suur saal sobib väga hästi ka väiksematele inimgruppidele. Suurest saalist avaneb väljapääs meie avarale välisterritooriumile, sedasi on lihtne korraldada kombineeritud sise-välis üritusi.

Lisaks suurele saalile on erinevad ruumid seminaride, õppetubade, koolituste, sünnipäevade, presentatsioonide ja teiste koosviibimiste läbiviimiseks 10-50inimesele.

Maja kahte korrust läbivas aatriumis on ülemisel korrusel eraldi panoraamakendega ala, mida saab kasutada erinevateks üritusteks kuni 50-le inimesele sünnipäevad, seminarid, hommikusöök, lõunasöök jne. II korruse aatrium on täielikult sisustatud ja varustatud toitlusseadmete ja tehnikaga. Klientide käsutuses on ka ettevalmistusköök, koos kõige vajalikuga. Võimalik on toidunõude kasutusvõimalus.

Teisel ja esimesel korrusel on majutusvõimalus kuni 55-le inimesele. Majas on 7 WC-d ja piisavad pesemisvõimalused kõikidele majutatavatele.

Meie klientidel on võimalus kasutada Paide Puhkekeskuse mitmekülgset loodusega piirnevat kinnistut erinevate ürituste läbiviimiseks nt. pulmad, ettevõtete suvepäevad, välikontserdid, laadad, jne., võimalusi on palju.  2ha. kinnistut ümbritseb aed ja looduslikud piirded ning asume eemal Paide tiheasustusest, seega ei ole ka pidudega tekkida võiva müraga probleeme. Lihtne on tekitada peaväravas piletimüüki.

Paide Puhkekeskusest 450m. kaugusel asub Reopalu Jõgi, kus saab ettetellimisel kanuutada, ujuda või kala püüda.

Kinnistu ümbruses on asfaltkattega parklad orienteeruvalt kuni 200 autole.

Ruumide rendihindadega saate tutvuda siin: https://paidepuhkekeskus.ee/ruumiderent/

Ruumide galeriiga saate tutvuda siin: https://paidepuhkekeskus.ee/galerii/

Meie kaudu saab tellida kogu peoteenuse!

Catering, dekoratsioonid, esinejad, ruumide ettevalmistus, ürituse disainitööd, iluteenused pulmadeks, jne. – need kõik teenused saate soovi korral ühest kohast!

Paide Puhkekeskuse taga on professionaalne meeskond, kellel on pidude ja erinevate ürituste korraldamise ning toitlustamise kogemusi juba üle 20aasta. Küsige kindlasti hinnapakkumist kõikidele vajaminevatele teenustele!

Täpsema pakkumise saamiseks palume saata meile kiri meilile: info(ät)paidepuhkekeskus.ee
Või helistage: +372 6 555 660
Google Map
Lisatud: 25-11-2015 22:32:13    Vaadatud: 5716
10 
Võimas
Autor: Rellu
Kuupäev: 07-04-2017
Otsisime hea asukohaga peopidamiskohta, kus oleks ka majutus vähemalt 30le inimesele. Kuna sugulased olid üle Eesti, siis Paide sobis väga hästi. Keskus ise oli midagi enamat kui ootasime. Algul tundus lausa uskumatu, et sellise avara saaliga ja puhta majutusega koht olemas on. Hinna saime ka väga hea!
Varem oleme erinevates turismitaludes oma sündmused saanud ära pidada. See Paide Puhkekeskus oli aga klass omaette.

Peokohad

OtsiHinnang