Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - Saunaküla - party.ee

Peokohad

Saunaküla 10

Saunaküla Kurvi tee 6
76902 Püha
Harjumaa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Telefon: +372 550 0075

8 kilomeetri kaugusel Tallinna piirist suunaga Keila poole Paldiski maantee ääres mändide all paiknevad kõigi mugavustega eksklusiivsed palkmajad. See ongi saunaküla, kus asuvad  Vene, Jahimehe, SPA ja Soome majad.

VENE MAJA

Vene saun on tervise sepikoda, higista terviseks, vihtle kõvasti! Üllatuse osaliseks saate majja sisenedes: samovaar, balaika, vene rahvastiilis laudlinad, seinad ja kuum saunakeris.

Sobib: vanade sõpradega kohtumiseks, erinevate ürituste ja seminaaride korraldamiseks,peoõhtuteks,ning firmaüritusteks.

Vene maja mahutab kuni 40 inimest, leiliruumis puuküttega vene ahi, lavale mahub 10 inimest, lisaks tõrs 5 tonni puhta külma veega. Magamiskohti 14 inimesele. Korralikult varustatud on ka köök.

JAHIMEHE MAJA

Selle maja hubases interjööris saate ennast tunda tõelise jahimehena, mida kaunistavad jahitrofeed: sarved, loomanahad ja -topised üle kogu maja. Soovitame: firmaüritused, erinevate ürituste ja seminaride korraldamine, peoõhtud, mis sobivad Teile ning Teie lastele.

Maja kaks suurt saali, banketisaal ja grillisaal mahutavad kuni 40 inimest. Leiliruumis puuküttega saunakeris, lavale mahub kuni 14 inimest. Suurel terrassil tõrs 6 tonni külma veega. Magamiskohti on 6-le inimesele. Lisaks korraliku varustusega köök.

SPA MAJA

Õdus paradiisikoht lõdvestuseks, harmoonia süvatoimega! Maja kolme erineva saunaga: soome saun, aurusaun ja infrapunasaun.

Just selles kohas saate Te lõdvestudes ja rahulikku atmosfääri vajudes saavutada hinge ja mõistuse eluenergia balansi. Te peate kindlasti proovima seda elamust. Peale aroomiteraapiat ja lõdvestust sukelduge kindlasti puhta külma veega basseini - see annab Teie kehale tervise ja noorusliku välimuse.

Soovitame: pere- ja privaatpuhkused, kohtumised töökaaslastega ja sõpradega.

Maja kuni 14-le inimesele, millest 6 mahub Soome sauna, 4 mahub aurusauna ja 2 inimest saavad nautida infrapunasauna. Basseinis 6 tonni vett. Lisaks siseterrass grill-kaminaga ja varustatud köök. Magamiskohti on 4-le inimesele.

SOOME MAJA

Tõeline puhkus kehale, palsam hingele! Ainult soome saunas sünnivad tunded ja mõtted,mis ei saa tekkida mujal!

Soome maja sisemust täiendavad palju huvitavaid talupojalikke majapidamistarvikuid. Meeldiv interjöör aitab Teil lõõgastuda, leevendab stressi ja väsimust.

Maja kuni 14-le inimesele, kus asub puuküttega soome keris, pisike peosaal, siseterrassil tõrs 6 tonni külma veega, magamistuba 4-le ja varustatud köök.

HINNAKIRI!

Broneeringu eest vastutav inimene peab olema vähemalt 21 aastane
Google Map
Lisatud: 08-01-2009 17:44:51    Vaadatud: 27554

Peokohad

Otsi