Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - Harjumaa - Saunapunkt - party.ee

Peokohad

Saunapunkt 7

Nõuma talu
76407 Vanamõisa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Telefon: +372 50 96 619

Kahe kilomeetri kaugusel Laagri asula keskusest Saue linna poole, Vääna jõe ääres, asub mõnus saunakompleks. Meil on kolm erinevat saunamaja koos peoruumide ja ööbimisvõimalusega. See mõnus paik ongi SAUNAPUNKT.

METSA MAJA

Metsa maja on Saunapunkti uus hubane palkmaja, mille peoruum mahutab ca 40 inimest. Metsa majas on puuküttega soome saun. Kööginurgas on olemas kohvimasin, veekeetja, külmik, mikrolaineahi, pliidiplaat, toidunõud tuleb ise kaasa võtta. Metsa majas on kolm magamistuba, majutuskohti 11-le inimesele. Õues on grillimisvõimalus ja katusealune istumiseks. Minimaalne rendiaeg 3tundi.

VENE MAJA

Vene maja peoruum mahutab ca 30 inimest. Lisaks on siin ka tünnisaun. Vene sauna eripära on suur puuküttega saunaahi, mille oleme Teie jaoks juba kuumaks kütnud. Kuna see säilitab oma kuumuse pikaks ajaks, siis jääb Teil üle vaid nautida saunamõnusid ja Te ei pea enam ise tegelema sauna kütmisega. Peoruumi suurus 33m2. Olemas on kööginurk, dušširuum, WiFi leviala, raadio. Sauna kõrval terrass, väligrill, puulauad, -toolid, kus mõnus värskes õhus aega veeta. Kööginurgas kohvimasin, veekeetja, külmik, pliidiplaat, mikrolaineahi, toidunõud tuleb ise kaasa võtta. Vene majas on neli magamistuba,  majutuskohti kokku 17-le inimesele. Minimaalne rendiaeg 5 tundi.

SOOME MAJA

Soome maja peoruum mahutab ca 30 inimest. Soome majas on puuküttega soome saun. Olemas kööginurk, dušširuum, WiFi leviala ja raadio. Õues on tünn külma veega, kuhu hea kuumalt saunalavalt karastuseks sisse hüpata. Saunaga kaasneb ka terrass koos väligrilli, puulaudade ning -toolidega. Kööginurgas olemas kohvimasin, veekeetja, külmik, mikrolaineahi, pliidiplaat, toidunõud tuleb ise kaasa võtta. Soome majas on kaks magamistuba, majutuskohti kokku 10-le inimesele. Sauna eesruumis on lisaks lahtikäiv diivan. Minimaalne rendiaeg 2,5tundi.

HINNAKIRI!
Google Map
Lisatud: 22-09-2010 22:51:22    Vaadatud: 31703
8 
Looduse rüpes
Autor: peep
Kuupäev: 26-08-2011
Kõige privaatsem peo paik Tallinna külje all kus saab ägedalt pidutseda. Tünnisaun on super.

Peokohad

Otsi