Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - Villa Leonard - party.ee

Peokohad

Villa Leonard 9

Villa Leonard Puuvilla 26
10314 Tallinn
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Telefon: +372 50 18 023

Villa Leonard peoruumid on olnud pidulistele tuntud kohaks juba aastast 2000. See on ainus koht Tallinnas, kus on võimalik rentida mõisa stiilis majas asuvad peoruumid koos aia, grillimaja, sauna ja basseiniga.

Asume kesklinna vahetus läheduses, rahulikus piirkonnas, vaid 10 min. teekonna kaugusel autoga tulijatele, samas on ka väga hea ühistranspordi ühendus.

Pidutsema on oodatud kuni 50 inimest.

Piduliste kasutada on üle 200 m2  siseruume-väiksemad ruumid külaliste vastuvõtuks, suuremad tantsimiseks ja laua taga lõõgastumiseks, saun puhkenurga ja basseiniga, garderoob ning 2 tualettruumi.  Ilusa ilma korral   on klientide käsutuses 700 m2 aeda koos grillimajaga ning purskkaevuga.

Rentides peoruumid, on aia ja grillimaja kasutamine hinna sees. Grillimajas on suur söegrill koos grillimistarvikute komplektiga ja väike külmik.  Bassein on varustatud vastuvoolu-ujumisseadmega, basseinivee temperatuur on ca 26 kraadi. Koostöös Saunamaailmaga, valmis 2014 sügisel uus leiliruum. Sauna leiliruumis on nn. SPA-keris nautimaks mõnusat leili. Klient saab soovi korral sauna temperatuuri eelnevalt valida. Saunaruumides saab sisseehitatud kõlaritest oma valitud muusikat kuulata (raadio, CD, AUX, USB). Peoruumides on ka traadita internetiühendus.

Autoga tulijad saavad oma auto parkida maja sisehoovis. Kui autoomanik kainet juhti ei leia, saab auto ka siia jätta ning järgmisel päeval rahulikult järgi tulla.

Villa Leonard pakub kliendi vajadustest lähtuvalt:
  • Peoruumid koos sauna ja basseiniga
  • Peoruumid ilma sauna ja basseinita
  • Aia ja grillimaja kasutamine koos sauna ja basseiniga
  • Saun basseiniga
  • Aia ja grillimaja kasutamine
  • Toitlustamise korraldamine(vajadusel)
  • Nõude rent koos katmisegaGoogle Map
Lisatud: 03-01-2009 03:19:01    Vaadatud: 59919

Peokohad

Otsi