Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Reeglid - party.ee
Home Piletiloos Reeglid

Reeglid

Registreeritud kasutajad

Piletiloosis osalevad kasutajad, kes on lisanud ennast vastava ürituse nimekirja ning on profiilis märkinud nime lahtrisse ees- ja perekonnanime. See ei ole nähtav kolmandatele isikutele. Võitjaid teavitatakse e-maili teel kolme tunni jooksul peale loosimise lõppemist.

SMS-i saatnud kasutajad

Piletiloosis osalevad kasutajad, kes on saatnud sms-i vastava märksõnaga lühinumbrile 13011. Sõnumi hind on 0,64 € (10 EEK). Võitjaid teavitatakse sms-iga, kus palutakse saata tagasi samale numbrile ees- ja perekonnanimi. Sõnumi hind on Teie teenusepakkuja paketipõhine.  Vastavat sõnumit nimega oodatakse 2 tundi peale teavitussõnumi edastamist. party.ee ei vastuta mobiilsides tekkida võivate häirete pärast.

Soovitame lisada ees- ja perekonnanime kohe esimeses sõnumis peale märksõna sisestamist, kuid see ei ole kohustuslik!

Teie poolt edastatud andmed loeme konfidentsiaalseks infoks, mis ei kuulu avaldamiseks kolmandatele osapooltele v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Facebook-i kasutajad

Piletiloosis osalevad meie facebooki fännilehega liitunud kasutajad, kes jagavad vastava ürituse pilti oma seinal vajutades pildi all share/jaga ning lisavad kommentaari. Võitjat teavitatakse facebooki postkasti kaudu.

party.ee ei vastuta ürituse ärajäämisel või korraldaja poolt tehtud muudatustel tekkida võivate kahjude eest.

Garanteerime, et loosimine on aus ja sellest ei võta osa ürituse ega party.ee-ga seotud isikud. Loosimist aitab läbi viia fortumo.ee Probleemide korral võtke ühendust läbi kontaktvormi.

Soovime Teile head loosiõnne!

www.party.ee

 


Piletiloos