Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
GreenFestil esineb 28 artisti! - party.ee
Home Uudised Arhiiv

GreenFestil esineb 28 artisti!

9. ja 10. augustil toimub Tallinnas Tselluloosi mäel esmakordselt selles piirkonnas omalaadne nooruslik ja urbanistlik pop-, tantsu- ja electromuusika festival GreenFest City Edition 2012, mille peaesinejad on Tinie Tempah (UK) ja I Blame Coco (UK).

Greenfest on eeskujuks võtnud Helsingi linnafestivali Flow ning kuigi mastaabid erinevad uue festivali esimesel toimumis­aastal veel tohutult, püüavad korraldajad Tselluloosi keskuse ruumides ja hoovis luua juba praegu õhkkonda, mille tunnetamiseks on seni tulnud lahe taha reisida.

Suurtest linnafestivalidest erineb Greenfest ka oma kompaktsuse poolest – kui näiteks samal ajal peetav Tartu muusikanädal on hõivanud kümmekond esinemispaika kogu kesklinnas, siis Greenfesti kolm lava mahuvad kõik Rock Café ruumidesse ja Tselluloosi keskuse hoovi.

Festivali peaesinejad on Suur­britannia staarid Tinie Tempah ja I Blame Coco. Esimene neist on 2010. aastal suurema tuntuse saavutanud ning juba nii briti singli- kui albumitabelite esikohti vallutanud noor hip-hopi täht, kellelt võib vanade hittide kõrval kindlasti kuulda ka uusi lugusid novembris ilmuvalt albumilt.

Tinie Tempah on oma peamise inspiratsiooniallikana nimetanud Londonit ning linnakeskkonda üldse ja on korraldajate sõnul seega väga sobiv urbanistliku festivali peaesinejaks.

I Blame Coco on müügiedetabelites seni veel tagasihoidlikku edu nautida saanud, küll aga on bändi loomingut rohkelt esitatud raadiojaamades. Seni on bänd siiski oma muusikast rohkem tähelepanu pälvinud faktiga, et nende solist Eliot Paulina Sumner ehk Coco on Stingi tütar.

Briti saartelt saabub festivalile külalisi veelgi, näiteks dub­stepimaailma tõusev täht Sigma ja hip hopi uus tulija RoxXxan. Britte toetavad muidugi kohalikud esinejad ning stiililiselt on Greenfest väga mitmekesine, kuigi kontseptsiooni kohaselt kaldub ikkagi n-ö elektrooniliste artistide poole.

Kodumaistest esinejatest on tuntumad Iiris, Leslie Da Bass, Bert On Beats, Def Räädu ja Genka, laivesinejaid toetavad DJ-d populaarsetelt peosarjadelt. Kohal on näiteks Haigla rulapargiga seotud pidude ning peosarjade Lazers, Grind, Öötöö ja Flavours DJ-d.

Festivali korraldaja Martin Kuudi sõnul jõuab Greenfesti lavadele rahvusvaheliselt tuntud staaride kõrval eesti alternatiivse muusika koorekiht.

Kuut lisas, et programm on värvikas ja mitmekesine ning lisaks laivartistidele annavad DJ-d festivali kavale palju juurde. Ta tõi festivali lisaväärtusena välja ka ajaloolise Tselluloosi piirkonna, kus selliste mõõtmetega sündmusi varem korraldatud pole.

Greenfest on jagatud kolmeks osaks ning pileteid saab osta ka eraldi vaid üheks või kaheks osaks. Esimese osa moodustab neljapäevane päev, reedel toimuvad kontserdid ka õues, õhtul ootab ees Dancenight.

Siseruumidesse kolitakse pool tundi enne südaööd ning seal kestab pidu mõlemal päeval varahommikuni.

Vaata ürituse kohta lähemalt SIIT!

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

 

<<  Detsember 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018

Piletiloos