Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Lady Gaga laupäeval Tallinnas! - party.ee
Home Uudised Arhiiv

Lady Gaga laupäeval Tallinnas!

Juba sellel laupäeval, 25. augustil esineb Tallinna Lauluväljakul popmuusika staar Lady Gaga! Suurejooneline show leiab aset Lady Gaga uue maailmaturnee "The Born This Way Ball" raames.

Lady Gaga uue maailmaturnee show põhielemendiks on keskaegne loss oma vaatetornide, kõrgete seinte, keeruliste käikude ning paljude teiste arhitektuursete atribuutidega. Tänapäeval peetakse seda suurimaks lavakonstruktsiooniks maailmas, mis kunagi ühe turnee tarbeks ehitatud on.

Umbes 15 meetri kõrgune ja üle 20 meetri lai loss koosneb viiest tasandist, mille vahel Lady Gaga ning tema saatebänd ja tantsijad show jooksul liiguvad ja esinevad. Lavakonstruktsiooni sees on ka viis lifti ja mitu liikuvat osa. Lava ees on 30-meetrine lavakeel, mis ümbritseb Monster Pit'i fänniala.

Juba teisipäeval saabusid Tallinna Lauluväljakule esimesed rekkad, mis veavad Lady Gaga showks vajalikke lavakonstruktsioone. Kokku saabub Tallinnasse 65 suurt rekkat varustusega, mis hõlmab kogu show produktsiooni ja tagaruumide sisustust. Lava ülespanek kestab koos showks vajaliku heli- ja valgustehnika paigaldamisega viis päeva.

Tallinna show raames kannab Lady Gaga maailmatuntud moemajade poolt valmistatud kostüüme - oma panuse "The Born This Way Ball" kostüümide valmimisele on andnud sellised kuulsad moemajad nagu Giorgio Armani, Versace ja Moschino.

"Minu jaoks on alati pakkunud suurt rõõmu Lady Gaga'ga koostööd teha," kommenteeris Armani. "Imetlen tema oskust siduda moodi enda suurejooneliste lavashowdega. Võib julgelt öelda, et Lady Gaga on sündinud mitmekülgsete annetega artistiks." Kostüüme luues eksperimenteeris Giorgio Armani kunstküünte, lateksi, läbipaistvate trikoode ning tulnukaid imiteeriva disainiga.

Donatella Versace arvamusel on Lady Gaga tänapäeva kõige revolutsioonilisem ja inspireerivam artist. "Ta on olevik ja tulevik. Ta on kartmatu ja väljakutsuv. Ma ei jõua ära oodata inimeste üllatunud nägusid, kui toome nende ette kõige selle, mille koos kokku oleme pannud!" lisas moekunstnik.

Tallinna Lauluväljak avab sellel laupäeval, 25. augustil väravad kell 17.00. Publikule on avatud Mere, Oru ja Lasnamäe väravad. Kontserdiprogramm algab 18.30. Erikülalistena astuvad lavale Briti glämmroki ansambel The Darkness ja DJ Lady Starlight.

Lady Gaga kontsert toob liiklusmuudatusi! Külastajaid palutakse kontserdile tulla ühistranspordiga või jala. Parkimine Tallinna Lauluväljaku ümbruses on raskendatud. Külastajatel palutakse pöörata tähelepanu ka ürituse ohutuse tagamise nõuetele.

Piletid on müügil Ticketpro internetipoes ja kõigis Ticketpro müügipunktides ning Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

www.party.ee

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

 

<<  Jaanuar 2020  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018

Piletiloos