Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Robbie Williams esineb Eestis! - party.ee
Home Uudised Arhiiv

Robbie Williams esineb Eestis!

Robbie Williams esineb 20. augustil 2013 Tallinna Lauluväljakul. 

Show toimub tema uue turnee "Take The Crown - Stadium Tour 2013" raames ning on ainsaks kontserdiks kogu regioonis - järgmisel suvel ei esine Robbie Stockholmis ega Helsingis, Vilniuses ega Riias, Moskvas ega Peterburis. Ta tuleb vaid Tallinnasse!

Järgmisel suvel esineb Robbie Williams vaid suurtel staadionitel ja väliareenidel ning seda väga valitud riikides - kokku annab staar suvise turnee raames vaid 15 kontserti!

Ja see pole veel kõik - Tallinna show erikülalisena astub lavale Briti popartist Olly Murs. Tead kindlasti tema lugusid - näiteks rahvusvahelist megahitti "Heart Skips a Beat".

Briti ajaleht The Sun on nimetanud Robbie Williams'i suurimaks popstaariks, kes viimase 20 aasta jooksul Suurbritanniast esile tõusnud. "Saan aru enda eesmärgist ja sellest, mida teha soovin. Tahan kirjutada suuri pop-hitte, laulda staadionitäitele rahvale ja näha inimesi taas naeratamas ja rõõmustamas. Ma olen veel piisavalt noor, et vallutada maailma. Ja ma kavatsen seda proovida!" kinnitas 38-aastane Robbie.

Uue turnee kontserdid kuulutas Williams välja oma värske stuudioalbumi "Take The Crown" edu taustal. "Robbie on tagasi! Pop-albumiga, mida me kõik oodanud oleme! Aga pea kinni, ta on ju juba korra sama  teinud? "Take The Crown" on võimas, hulljulge ja enesekindel Robbie Williams'i plaat, mille järgi fännid igatsenud on, kuid ilmselt ei uskunud, et ta kunagi selle lindistab. Album kannaks justkui alapealkirja "Juhul kui te unustasite, kirjutan ma hitte". Kõik lood siin plaadil on hitid, suured massiivsed pophitid," kirjutas The Guardian. Albumi esisinglist "Candy" sai Williams'i kiireima läbimüügiga singel pärast 12 aastat tagasi ilmunud hitti "Rock DJ". Koos Gary Barlow'ga kirjutatud loost sai Robbie seitsmes soolokarjääri hitt, mis on suutnud Inglismaa edetabelite tipu vallutada, korrates ka Robbie uue albumi esikoha saavutust.

Lisaks lugudele uuelt albumilt tulevad 20. augustil Tallinna Lauluväljakul esitlusele ka Robbie suurimad hitid - sealhulgas kõlavad kindlasti ka eestlaste suured lemmikud "Feel", "Come Undone", "Millenium" ning muidugi ka imeilus pala "Angels".

Robbie Williams'i showle pannakse Eestis müüki 33 tuhat piletit. Tallinna Lauluväljak mahutab sellise suurejoonelise kontserdi puhul 70 tuhat pealtvaatajat, aga kuna tegemist on laulja ainsa showga kogu regioonis, siis artisti mänedžmendi soovil eraldasime pileteid ka lähiriikidesse, kus Robbie järgmisel suvel ei esine. Nii läheb järgmisel esmaspäeval üheaegselt Eestiga müüki Soomes 20 tuhat, Lätis 7 tuhat, Leedus 5 tuhat ja Venemaal 5 tuhat piletit.

Piletid Robbie Williams'i supershowle tulevad vabamüüki juba järgmisel esmaspäeval, 3. detsembril kell 10.00 vaid Ticketpro internetipoes, kõigis Ticketpro müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Piletihind on 69 eurot, millele lisandub Ticketpro käsitlustasu (internetist ostes 1.50 eurot, piletikassast ostes 2 eurot).

FBI ConcertClub'i liikmed saavad pileteid osta juba kolm päeva varem, alates sellest reedest, 30. novembrist. Korraga saab osta vaid kuni 6 piletit.

www.party.ee

 

 

<<  Jaanuar 2020  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018

Piletiloos